Набір для творчості Випалювання по дереву + художнє тонування, Danko Toys, WD-01-01/02

% Акція
390,37 грн
в наявності
Артикул: tab1405

Набір для творчості "ВИПАЛЮВАННЯ ПО ДЕРЕВУ+ХУДОЖНЄ ТОНУВАННЯ" WD-01-01U,WD-01-02U DANKO

Набір для творчості Випалювання по дереву + художнє тонування, Danko Toys, WD-01-01/02


Випалювання по дереву - цікаве хобі, яке знайоме кожному ще з дитинства. Завдяки нашому набору дитина зможе зробити своїми руками оригінальний і корисний подарунок для мами чи бабусі, а також навчитися терпінню, витримці та посидючості. Заняття цим видом прикладного мистецтва розвиває координацію та моторику, уяву та художнє мислення. Набір для випалювання на дереві призначений для випалювання малюнків або орнаменту на будь-якому дерев'яному предметі. Рекомендується для розвитку дитячої творчості та творчих здібностей. Можна використовувати як для домашніх занять, так і на уроках праці в школах та дитячих садках, у творчих майстернях, при навчанні у гуртках естетичного виховання. Для створення шедевра в першу чергу необхідно випалити картинку за нанесеним на дерев'яній заготовці контуром. Потім за допомогою пензлика та фарби нанести тонування на свій малюнок. Останній крок - це помістити картинку в рамочку і подарувати близькій людині або повісити на стіну в кімнаті.

Комплектація: випалювальний апарат з 6-ма змінними насадками, 2 картонні рамки, 5 дерев'яних заготовок для створення картини, 1 електровипалювальник, 1 підставка для випалювача, 1 фарба, що тонує, 1 пензлик, інструкція.
Вік: 10+

Add comment

Натиснувши кнопку "Відправити", я підтверджую свою дієздатність, даю дозвіл на обробку моїх персональних даних згідно з Умовами.

Категорії

Ви дивилися