Настільна гра - Бум Бум Дісней: Крижане Серце 2 Frozen Trefl, 02007

% Акція
tab2007-1-2
tab2007-1
385,88 грн
в наявності
Артикул: tab2007

Настільна гра - Бум Бум Дісней: Крижани Серце 2 02007 Trefl


Настільна гра Бум Бум Холодне серце 2, Boom Boom Frozen 2, Trefl
Бум-Бум: Холодне серце – швидка настільна гра на спритність, уважність, пам'ять та швидкість реакції. Гравцям потрібно зібрати набори однакових карт одного з персонажів однойменного мультфільму, одночасно обмінюючись картами з рук із картами на полі. Зібравши набір із чотирьох однакових карток, гравець зобов'язаний задзвонити в дзвіночок та повідомити інших.
Як грати?На початку партії всі учасники одержують карти залежно від їх кількості. Так при грі на чотирьох кожен гравець отримує по 3 стопки карток, у кожній з яких по 4 довільні картки. При грі втрьох гравці отримують по 4 стопки карток, а на двох потрібно взяти по 6 стопок. 4 карти, що залишилися після цього, кладуться на ігрове поле навколо дзвінка. Поле краще розмістити на рівній поверхні так, щоб карти були доступні для всіх гравців.
Далі всі гравці беруть по першому стосі і одночасно обмінюють одну з карток на будь-яку карту на столі. Діяти потрібно швидко і чітко, адже супротивники можуть тягнутися до тієї ж карти. Крім того, слід спостерігати за тим, що приймають інші гравці.
Щойно один із учасників збирає свій перший набір із чотирьох карт персонажа, він зобов'язаний негайно зателефонувати до дзвіночка один раз. При готовності другого набору – 2 рази тощо. Перший, хто збере всі свої набори, має при дзвінку крикнути "Бум-бум!" Такий гравець стає переможцем ігрового раунду.
Бум-Бум: Холодне серце – це швидка та весела гра для дітей, яким подобається мультфільм.
Комплектація настільної гри «Boom Boom: Frozen»:
ігрове поле56 картдзвінокбагатомовні правила
Вік: 6+
Кількість гравців: 2-4

Add comment

Натиснувши кнопку "Відправити", я підтверджую свою дієздатність, даю дозвіл на обробку моїх персональних даних згідно з Умовами.

Категорії

Ви дивилися