Настільна гра Бум Бум Щенячий Патруль, Boom Boom Paw Patrol, Trefl, 02006

% Акція
tab2006-1-2
tab2006-1
397,46 грн
в наявності
Артикул: tab2006

Настільна гра Бум Бум Щенячий Патруль, Boom Boom Paw Patrol, Trefl

Бум-Бум: Щенячий патруль – швидка настільна гра на спритність, уважність, пам'ять та швидкість реакції. Гравцям потрібно зібрати набори однакових карт одного з персонажів однойменного мультфільму, одночасно обмінюючись картами з рук із картами на полі. Зібравши набір з чотирьох однакових карток, гравець зобов'язаний задзвонити в дзвіночок і повідомити інших.
 

Як грати?

 На початку партії всі учасники одержують карти залежно від їхньої кількості. Так при грі на чотирьох кожен гравець отримує по 3 стопки карт, у кожній з яких по 4 довільні карти. При грі втрьох гравці отримують по 4 стопки карток, а на двох потрібно взяти по 6 стопок. 4 карти, що залишилися після цього, кладуться на ігрове поле навколо дзвінка. Поле краще розташувати на рівній поверхні так, щоб карти були доступні всім гравцям.

Далі всі гравці беруть по першій стопці і одночасно обмінюють одну з карток на будь-яку картку на столі. Діяти потрібно швидко і чітко, адже противники можуть тягнутися до тієї самої карти. Крім того, слід спостерігати за тим, що беруть інші гравці.

Щойно один із учасників збирає свій перший набір із чотирьох карт персонажа, він зобов'язаний негайно подзвонити в дзвіночок один раз. При готовності другого набору – 2 рази, тощо. Перший, хто збере всі свої набори, повинен при дзвінку крикнути «Бум-бум!». Такий гравець стає переможцем ігрового раунду.

Бум-Бум: Щенячий патруль – це швидка та весела гра для дітей, яким подобається мультфільм Щенячий патруль.

Комплектація настільної гри «Boom Boom: Paw Patrol»:

  • ігрове поле
  • 56 карт
  • дзвоник
  • багатомовні правила

Add comment

Натиснувши кнопку "Відправити", я підтверджую свою дієздатність, даю дозвіл на обробку моїх персональних даних згідно з Умовами.

Категорії

Ви дивилися