Машинка-трансформер Screechers Wild S2 L1 - Шедоу Вінд Shadow Wind EU684101

% Акція
boy2586-1
boy2586-2
419,70 грн
в наявності
Артикул: boy2586

Машинка-трансформер EU684101 SCREECHERS WILD! S2 L1 - ШЕДОУ ВІНД

Машинка-трансформер Screechers Wild S2 L1 - Шедоу Вінд Shadow Wind EU684101

Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів.

Screechers Wild! трансформуються у фантастичну істоту прямо у повітрі! Варто такій машинці зловити скрічер-диск, як вона трансформується у величезного потужного скрічера. Можете собі таке уявити?

Зустрічайте новий сезон! Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої та фантастичні гонки. Кожен скрічер трансформується в тварину з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на магнітний диск, або навпаки запустити диск в машинку, при дотику з яким вона зробить перекид в повітрі і перетвориться на звіра. Головна перевага скрічера ШЕДОУ ВІНД - сміливість, тому він ніколи не відступить ні за яких обставин, незалежно від того, наскільки великі перешкоди попереду.

Скрічер ШЕДОУ ВІНД трансформується в крутого дракона. Для цього візьміть перший диск, зробіть перекид на 180 °, після цього захопіть другий диск і зробіть перекид на 360 °! Для того, щоб трансформувати тварину назад, потрібно витягти диски і закріпити пружинку знизу машини, і Ви знову можете вступати в бій.

Скрічери з Лінійки 4 сумісні з Турбо-скрічерами. Диск має гладку поверхню для бездоганного ковзання і гумову поверхню для фіксації на місці. Випробуйте свого скрічера, боріться за скрічер-паливо і здобувайте перемогу.

Машинка-трансформер ШЕДОУ ВІНД має міцну конструкцію з надійними кріпленнями і виконана з високоякісного матеріалу.

Більше інформації - дивись в інструкції.

У наборі SCREECHERS WILD! S2 L1 - ШЕДОУ ВІНД: Машинка, 2 диски.

Рекомендовано для дітей від 6 років.

Add comment

Натиснувши кнопку "Відправити", я підтверджую свою дієздатність, даю дозвіл на обробку моїх персональних даних згідно з Умовами.

Категорії

Ви дивилися